Cenova Lojistik
uzun yıllardır karayolu taşımacılığı sektöründe hizmet vermektedir. Tecrübeli personellerimiz ve yollarda uzun zamanlar harcamış olan şoförlerimiz sayesinde yüklerinizi profesyonel bir şekilde başlangıç noktasından varış noktasına hem güvenli hemde hızlı bir süreçte ulaştırıyoruz.

Taşıtmak istediğiniz yükün cinsi, miktarı farketmeksizin tüm sektörlere ait ürünlerinizi güvenle bize taşıtabilirsiniz. Hizmet verdiğimiz ülkeler arasında balkan ülkeleri ağırlıklı olmakla beraber Moldova, Romanya, Ukrayna başta yer almaktadır. Bu ülkerele karayolu taşımacılığı, nakliyat, taşımacılık, lojistik, parsiyel hizmetlerimiz bulunmaktadır. Aynı zamanda gümrükleme ve depolama hizmetlerini de sizler için sağlıyoruz.

Ülkemizde her yıl bir çok ürün yurtdışına ihraç edilmektedir. Bu ihracat siz üreticilere gelir kaynağı olurken aynı zamanda ülkemiz ekonomisine de büyük ölçüde katkı sağlamaktadır. Yurtdışına ihraç edilen ürünlerin üreticilerinin yaptığı aramalardan bazıları aşağıdaki gibidir;
* Yurtdışına mobilya gönderimi
* Yurtdışına mobilya göndermek
* Yurtdışı mobilya ihracatı
* Yurtdışına mobilya ihracatı
* Yurtdışına elektrik malzeme gönderme
* Yurtdışına metal gönderme
* Yurtdışına toptan kablo gönderme
* Yurtdışı oto yedek parça gönderme
* Yurtdışı oto yedek parça ihracatı
* Yurtdışı toplu kablo gönderme
* Yurtdışı aluminyum profil gönderme
Yukarıda listelediğimiz aramalar haricinde birçok sektör ve ürün de de taşıma ve lojistik hizmeti sağlamaktayız. Hizmet verdiğimiz bölgelerden bahsedecek olursak daha çok; başta Moldova ve Ukrayna olmak üzere tüm Balkan Ülkelerine taşımacılık hizmeti vermekteyiz.

İhraç etmek istediğiniz ürün ile ilgili bizleri arayarak müşteri temsilcilerimize gerekli bilgileri aktarabilir ve fiyat teklifini ister yazılı ister sözlü olarak talep edebilirsiniz. Müşteri temsilcilerimiz hizmet öncesi ve hizmet sonrası destek için telefonlarınızı beklemektedirler.