Hizmet bölgelerimiz arasında en çok araç trafiğimizin olduğu Moldova Cumhuriyeti 'ne bir çok alanda hizmet vermekteyiz. Moldova Cumhuriyeti ithalat ve ihracat konusunda oldukça yoğun bir iş potansiyeline sahip. Yıllardır Moldova - Türkiye, Türkiye - Moldova arası bir çok projede Cenova Lojistik olarak taşımacılık hizmeti sağladık. Geçmişten günümüze edindiğimiz tecrübeler ve deneyimli şoförlerimiz sayesinde yüklerinizi hem gümrükten kısa sürede çıkarıyor hemde en hızlı şekilde varış noktasına ulaştırıyoruz.

Moldova Nakliyat, Moldova nakliye, Moldova karayolu taşımacılığı, Moldova parsiyel taşımacılık, Moldova lojistik, Moldova hızlı taşımacılık alanlarında yıllardır güvenle ve özveri ile hizmet veriyoruz. Daimi müşterilerimizin yanı sıra yeni tanıştığımız birçok firmadan da olumlu yorumlar alarak müşteri portföyümüzü genişletmekteyiz. Yeni model araçlarımız, araç takip sistemlerimiz ve deneyimli şofölerimiz, heran bilgi talebi ve  yüklerinizin zamanında teslim edilmesi konusunda önemli rol oynamaktadır.
Moldova nakliyat alanında genellikle taşımasını yaptığımız ürünlerden ağırlıklı olarak Moldova mobilya malzemesi taşıma, Moldova mekanik parça taşıma, Moldova makina taşıma ve Moldova oto yedek parçası taşıma gibi daha birçok ürünlerin taşınması konusunda sizlere lojistik hizmeti sağlıyoruz. Yine Moldova 'dan ülkemize giriş yapan ürünlerden bazıları da şöyledir;
  • Moldova hammadde taşıma
  • Moldova orman ürünleri taşıma
  • Moldova kereste taşıma
  • Moldova ceviz taşıma vb.
Sürekli Moldova Cumhuriyeti 'ne nakliye yapan araçlarımız mevcuttur. Firma olarak araçlarımızın fazlalığı, yaygın ve eski iş ağımızın verdiği avantaj sayesinde siz değerli müşterilerimizin yüklerini güvenli, hızlı ve sorunsuz bir şekilde varış noktalarına ulaştırıyoruz. Moldova 'ya genellikle lojistik alanında karayolu taşımacılığı hizmeti tercih edilmektedir. Bu hizmetin tercih edilmesinin en önemli nedenlerinden birisi ekonomik olması ve parsiyel taşımacılık hizmetinin olmasıdır. Moldova parsiyel taşımacılık hizmetinde aynı güzergâh üzerinde bulunan noktalara farklı müşterilerin yüklerinin taşıması hizmeti verilebilmektedir.